Mοναδικό ηλιοβασίλεμα
Στo εστιατόριο Μπαλκόνι στις Κυκλάδες με τη μαγευτική θέα σε όλη την Αθήνα και τα νησιά του Αργοσαρωνικού το γεύμα ή το δείπνο σας γίνεται μια ανεπανάληπτη εμπειρία γεύσης και χαλάρωσης.
Τους καλοκαιρινούς μήνες μπορείτε να απολαύσετε μαγικά ηλιοβασιλέματα και δροσερές βραδιές στη βεράντα μας για φαγητό, ποτό ή κοκτέηλ με μοναδική επαγγελματική φροντίδα από το σέρβις.
Το χειμώνα το σκηνικό αλλάζει με τη ξυλόσομπα να πρωταγωνιστεί στο χώρο ζεσταίνοντας ευχαριστά τις βραδιές σας προσφέροντας σας ακόμη και πιάτα ημέρας μαγειρεμένα με παραδοσιακό τρόπο στα ξύλα.
+ There are no comments
Add yours